Rezonans magnetyczny

Rezonans magnetyczny Ultra MR we Wrocławiu.

Nie musisz już dłużej szukać –zapraszamy na ulicę Strzegomską 138 do Wrocławia! Rezonans magnetyczny to bardzo skuteczny i precyzyjny rodzaj badań diagnostycznych, który zapewnia kompleksowy obraz okolicy badanej.

Rezonans magnetyczny Ultra MR we Wrocławiu to idealne wyjście dla tych, którzy poszukują rezonansu magnetycznego 3T, który zapewnia szczegółową diagnostykę.

Badanie rezonansem magnetycznym jest bardzo dokładne.
Uzyskuje się dużo informacji o anatomicznych cechach i strukturach, dzięki czemu można wcześnie wykryć różne patologie. Rezonans magnetyczny jest wysoce precyzyjny i może wykryć choroby, które inne testy diagnostyczne mogłyby pominąć.

Rezonans magnetyczny w Ultra MR we Wrocławiu to wysokopolowy aparat 3T. Oprogramowanie jest nowoczesne a to zapewnia rezultaty wysokiej jakości w krótkim czasie, co zmniejsza ilość czasu, jaki musi spędzić pacjent na badaniu.

Wyniki badania MR usprawniają proces diagnostyczny.

To metoda diagnostyczna, która dostarcza wiarygodnych informacji na temat stanu zdrowia pacjenta. Badania wykonywane są w trybie prywatnym a czas oczekiwania na wyniki czy termin jest bardzo krótki.

Szybka rejestracja

Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Europa/Berlin

Jeśli zdecydujesz się na rezonans magnetyczny we Wrocławiu, zapoznaj się z ofertą Ultra MR.
Ultra MR zapewnia najwyższą jakość usług.

3T rezonans magnetyczny

3T rezonans magnetyczny jest aparatem o wyższej indukcji pola magnetycznego w stosunku do aparatów 1,5T. Pozwala to uzyskać jeszcze bardziej szczegółowe obrazy o wyższej jakości
i dokłdności. Ponadto rezonans magnetyczny 3T umożliwia wykonanie badania w krótszym czasie niż w przypadku rezonansu 1,5T. Pozwala to skrócić procedurę i przeprowadzenie badania
w ciągu kilkudziesięciu minut.

  • 3T rezonans magnetyczny jest mniej czasochłonny niż inne metody diagnostyczne.
  • 3T rezonans magnetyczny ma zdolność lepszego rozróżniania niektórych struktur anatomicznych.
  • Takie szczegółowe obrazy umożliwiają lekarzom dokonanie właściwej diagnozy.
  • 3T rezonans magnetyczny może również służyć do monitorowania postępów leczenia.
  • 3T rezonans magnetyczny jest bezpieczny i nieszkodliwy