Rezonans magnetyczny miednicy mniejszej

Rezonans magnetyczny miednicy mniejszej można wykonać w pracowni Ultra MR we Wrocławiu. Dzięki technologii 3T uzyskuje się wysokiej jakości obrazy miednicy, która jest bardzo ważnym narządem odpowiedzialnym za płodność, oddawanie moczu i zdrowie reprodukcyjne.

Rezonans magnetyczny miednicy 3T zapewnia dokładne i bardzo szczegółowe obrazy miednicy, co oznacza szybszą i skuteczniejszą diagnozę dzięki większej szczegółowości wyników.

Rezonans magnetyczny miednicy 3T w Centrum Ultra MR we Wrocławiu pozwala ocenić wielkość i strukturę narządów płciowych, takich jak macica, jajniki czy jądra, a także ocenić nieprawidłowości w informacjach o narządach. Badanie może być niezwykle przydatne w diagnostyce schorzeń układu rozrodczego u kobiet i mężczyzn, nowotworów jajników, macicy i pęcherza moczowego, endometriozy, guzów
i guzów. Rezonans magnetyczny miednicy 3T wykorzystywany jest również do monitorowania postępów leczenia wielu chorób tego regionu.

Centrum Ultra MR we Wrocławiu oferuje profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do pacjenta. Oprócz rezonansu magnetycznego miednicy 3T, w pracowni Ultra MR we Wrocławiu można wykonać także inne badania, w tym rezonans magnetyczny głowy i kręgosłupa, angiografię oraz artrografię.

Jeśli chcesz wykonać rezonans magnetyczny miednicy 3T we Wrocławiu i potrzebujesz więcej informacji na temat tego badania, skontaktuj się z pracownią Ultra MR
i skorzystaj z najnowocześniejszej diagnostyki w mieście!

Szybka rejestracja

Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Europa/Warszawa

Badania

Rezonans magnetyczny
głowy
Rezonans magnetyczny
jamy brzusznej
Rezonans magnetyczny
kręgosłupa
Rezonans magnetyczny
miednicy mniejszej
Rezonans magnetyczny
kończyn i stawów
Rezonans magnetyczny
prostaty