Rezonans magnetyczny miednicy mniejszej

Rezonans magnetyczny miednicy mniejszej można wykonać w pracowni Ultra MR we Wrocławiu. Dzięki technologii 3T zyskuje się wysoką jakość obrazów miednicy, która jest bardzo ważnym narządem odpowiadającym za płodność, zdrowie układu moczowego i rozrodczego.

Rezonans magnetyczny miednicy mniejszej 3T umożliwia precyzyjny i bardzo szczegółowy obraz miednicy, a co za tym idzie – szybkie i skuteczne postawienie właściwej diagnozy dzięki lepszej szczegółowości wyników.

MR miednicy mniejszej 3T w centrum Ultra MR we Wrocławiu daje możliwość oszacowania wielkości i struktury narządów płciowych, takich jak macica, jajniki czy jądra, oraz oceny zaburzeń informacji o narządach. Badanie może być niezwykle pomocne w diagnozowaniu zaburzeń rozrodczych u kobiet i mężczyzn, raka jajników, macicy i pęcherza moczowego, endometriozy, guzków
i nowotworów. Rezonans miednicy mniejszej 3T jest również używany do monitorowania postępu leczenia w przypadku wielu chorób w tym rejonie.

Centrum Ultra MR w Wrocławiu oferuje profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do pacjenta. Oprócz rezonansu magnetycznego 3T miednicy mniejszej,  w pracowni Ultra MR we Wrocławiu można wykonać też inne badania, w tym rezonans magnetyczny głowy i kręgosłupa, angiografię i artrografię.

Jeśli chcesz skorzystać z rezonansu magnetycznego miednicy mniejszej 3T w mieście Wrocław i potrzebujesz więcej informacji na temat tego badania, skontaktuj się z pracownią Ultra MR
i skorzystaj z najnowocześniejszej diagnostyki w mieście!

Szybka rejestracja

Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Europa/Berlin