3T
Łuk Rezonans
Magnetyczny
3 Tesle Łuk

Rezonans
Magnetyczny
3 Tesle

Niespotykana na Dolnym Śląsku
jakość w zakresie badań MR

3T
Łuk Rezonans
Magnetyczny
3 Tesle Łuk

Rezonans
Magnetyczny
3 Tesle

Niespotykana na Dolnym Śląsku
jakość w zakresie badań MR

Dlaczego my?

Nowej generacji
aparat MR 3 Tesle
Najwyższa
jakość obrazu
Wyniki do 72 h
Szybkie
terminy
Wysokiej klasy
specjaliści
Komfortowe
warunki badania
Promocyjne
ceny
Dostępność
bez skierowania

Poznaj ultra mr - WROCŁAW!

O NAS

Ultra MR to nowoczesna pracownia rezonansu magnetycznego we Wrocławiu. Najnowszej generacji aparat MR 3 Tesli zapewnia przełomową jakość obrazu, co pozwala na maksymalnie trafną i pełną diagnostykę.

Nasi Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz krótkie terminy oczekiwania opis. Brak wymaganego skierowanie i wyniki wysyłane na maila Pacjenta do 72h, składają się na usługę najwyższej jakości.

Poznaj UltraMR

UltraMR, badanie rezonansem MR 3 Tesle

Badania

Rezonans magnetyczny
głowy
Rezonans magnetyczny
jamy brzusznej
Rezonans magnetyczny
kręgosłupa
Rezonans magnetyczny
miednicy mniejszej
Rezonans magnetyczny
kończyn i stawów
Rezonans magnetyczny
prostaty

Aktualności

Rezonans magnetyczny z kontrastem - Wrocław

19 września 2023
Rezonans magnetyczny z kontrastem jest nowoczesnym badaniem diagnostycznym, które pozwala na dokładne uwidocznienie struktur wewnętrznych organizmu. Stosowany jest w diagnostyce wielu schorzeń, m.in.

16 września (sobota) pracownia jest otwarta

1 września 2023
Brak czasu w tygodniu? Wykonaj badanie MRI w sobotę!.

Rezonans magenetyczny

Jeśli potrzebujesz prywatnego badania rezonansu magnetycznego w okolicach Wrocławia, ULTRA MR może zaoferować Ci wygodne i dokładne badanie w krótkim terminie. Nasza pracownia rezonansu magnetycznego wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, dzięki którym możemy przeprowadzić badania rezonansu magnetycznego głowy, kręgosłupa, kolan i innych części ciała.

Rezonans magnetyczny to nieinwazyjna technika obrazowania, która wykorzystuje pola magnetyczne do uzyskania bardzo szczegółowych obrazów wewnętrznych struktur ciała. Jest to bardzo przydatne narzędzie diagnostyczne, które pozwala lekarzom zobaczyć wewnętrzne struktury.

Badanie rezonansu magnetycznego głowy, kręgosłupa, kolana

Badanie rezonansu magnetycznego głowy jest często wykorzystywane do diagnozowania urazów głowy, nowotworów mózgu i innych zaburzeń neurologicznych. Badanie rezonansu magnetycznego kręgosłupa pozwala na dokładne zobrazowanie kręgów, dysków międzykręgowych, rdzenia kręgowego i tkanek otaczających kręgosłup, co umożliwia lekarzom zdiagnozowanie chorób kręgosłupa i urazów. Badanie rezonansu magnetycznego kolana może pomóc w diagnozowaniu urazów, chorób stawów i innych zaburzeń.

pracownia rezonansu magnetycznego

W ULTRA MR oferujemy prywatne badania rezonansu magnetycznego w profesjonalnym i komfortowym środowisku. Nasza pracownia rezonansu magnetycznego posiada najnowocześniejszy sprzęt, a nasz wykwalifikowany personel medyczny jest w stanie przeprowadzić badania szybko i bezboleśnie. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na badanie rezonansu magnetycznego w krótkim terminie.

test